Zaloguj się

Płatności mobilne umożliwiają klientom szybkie i wygodne płacenie smartfonem w sposób analogiczny do płatności kartą zbliżeniową. Dołącz do grona naszych Klientów i korzystaj z nowoczesnych rozwiązań.

Bank Spółdzielczy w Limanowej umożliwia swoim Klientom wykonywanie płatności mobilnych za pośrednictwem różnych portfeli cyfrowych. Apple Pay, Google Pay czy BS Pay to o aplikacje dzięki którym Klient może zapłacić zbliżeniowo za zakupy przy pomocy telefonu, w taki sam sposób jak kartą płatniczą. Coraz bardziej popularne stają się także płatności zegarkiem, możliwe we wszystkich punktach, w których akceptowane są płatności zbliżeniowe, dzięki usłudze Garmin Pay albo Fitbit Pay. Wystarczy dodać swoją kartę do wirtualnego portfela i można regulować należności  bez konieczności fizycznego posiadania karty czy telefonu połączonego z Internetem. Aby to było możliwe najpierw należy dodać swoją kartę (kredytową, debetową, VISA lub Mastercard) do tzw. wirtualnego portfela.

 

Google Pay

Aplikacja mobilna Google Pay to rodzaj elektronicznego portfela, do którego podpinamy nasze karty płatnicze. Aplikację należy zainstalować na telefonie lub innym urządzeniu mobilnym z system Android 4.4 (lub jego nowszą wersją) i aktywnym modułem NFC. Dzięki temu w każdej chwili będziemy w stanie szybko i wygodnie wykonać płatność po prostu zbliżając telefon do terminala, bez konieczności posiadania przy sobie fizycznej karty.
 WIĘCEJ
 
 

Apple Pay

Odpowiednikiem Google Pay dla osób korzystających z systemu iOS jest Apple Pay, aplikacja która umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych użytkownikom iPhonów, iPadów, Apple Watchów i MacBooków. Do aplikacji możemy przypisać posiadane przez nas karty płatnicze, dzięki czemu szybko i sprawnie zapłacimy za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych poprzez dowolne urządzenie mobilne pracujące na systemie od iOS, na którym zainstalowaliśmy Apple Pay. Transakcje dodatkowo potwierdzamy odciskiem palca, co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo naszych pieniędzy i zmniejsza ryzyko nieautoryzowanych płatności.
  WIĘCEJ


Bs Pay

BS Pay (dawniej Planet Mobile) to darmowa usługa płatności zbliżeniowych, umożliwiająca realizowanie transakcji bezgotówkowych w punktach usługowo – handlowych za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja BS Pay została wzbogacona o szereg funkcjonalności, znacząco ułatwiających życie posiadaczowi kart i usług bankowych oraz zwiększających bezpieczeństwo posługiwania się tym narzędziem. Umożliwia m.in.  dodanie, modyfikację a także usunięcie karty z portfela Google Pay i Apple Pay, aktywację nowej karty bez konieczności kontaktowania się z infolinią banku, czasowe blokowanie oraz zastrzeganie kart, aktywację zabezpieczenia 3D Secure, zmianę kodu PIN, włączanie lub wyłączanie funkcji zbliżeniowej na karcie czy zarządzanie limitami transakcyjnymi.
  WIĘCEJ


GarminPay

Aplikacja Garmin Pay pozwala płacić za zakupy za pomocą smartwatcha. To doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, które w ten sposób mogą zapłacić za zakupy, np. od razu po treningu. Do korzystania z Germin Pay potrzebujemy telefonu, ale tylko na początku. Najpierw instalujemy w naszym smartfonie aplikację Garmin Connect Mobile, która działa zarówno na systemie Android, jak i iOS. Następnie parujemy nasz zegarek z aplikacją. Teraz wystarczy tylko dodać do aplikacji nasze karty oraz utworzyć 4-cyforwy PIN, który, będziemy aktywowali płatności.
   WIĘCEJ
 
 

FitBit Pay

Fitbit Pay to drugi na polskim rynku (po Garmin Pay) system płatności mobilnych adresowany przede wszystkim do osób aktywnych. Z płatności Fitbit Pay można korzystać na urządzeniach: Fitbit Versa 2, Fitbit Versa 2 Special Edition, Fitbit Charge 3 Special Edition, Fitbit Ionic. Każda transakcja potwierdzona jest biometrycznie, tzn. poprzez wyczucie tętna na nadgarstku użytkownika zegarka. Zakładając zegarek na rękę musisz wpisać na urządzeniu kod do portfela Fitbit Pay przy pierwszym skorzystaniu z płatności po założeniu zegarka na rękę. Aktywuje on tym samym portfel Fitbit Pay. Portfel na urządzeniu jest odblokowany przez 24 godziny pod warunkiem, że zegarek jest cały czas na ręce. Jeśli zdejmiesz zegarek z ręki tętno nie będzie wykrywane i portfel się blokuje. Wtedy po ponownym założeniu zegarka na rękę trzeba ponownie wpisać kod.
    WIĘCEJ