Zaloguj się

SKO SECHNA

Wśród wielu konkursów organizowanych w naszej szkole ogromną popularnością i niebywałym zainteresowaniem od samego początku jego istnienia cieszy sie ten, który organizuje SKO.

W tym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli udział w konkursowych zmaganiach, którym przyświecało hasło "LOGO SKO W WIOSENNEJ OPRAWIE". Uczniowie wykonali niezwykle oryginalne, ciekawe i przemyślane prace przy zastosowaniu różnorodnych technik plastycznych, wśród których przeważały wyklejanki krepiną, kulkami bibuły, kolorowym papierem. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, by wśród tak licznych prac wybrać i nagrodzić te najlepsze. Rozdanie nagród było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. Wśród nadesłanych prac 4 zajęły I miejsce, 5 prac - 2 miejsce, a 7 prac - 3 miejsce. Na wszystkich uczestników konkursu, dzięki wsparciu Banku Spółdzielczego w Limanowej, czekały atrakcyjne nagrody, które wywołały uśmiech na buziach naszych uczniów.

 

Opiekun SKO – Monika Rosiek