Zaloguj się

SKO Łukowica

Trudno znaleźć książki dla dzieci mówiące o ekonomii czy finansach a dzięki stronie TalentowiSKO w naszej szkolnej bibliotece już takie są.
Ten wpis na naszego bloga rozpoczynamy od podziękowań dla twórców "Talentowiska" za wiele wskazówek dotyczących różnorodnych działań z zakresu edukacji finansowej dzieci. To właśnie na stronie "TalentowiSKO" znaleźliśmy tytuły książek dla dzieci, które w przystępnej i ciekawej formie wprowadzają dzieci w świat ekonomii, która, jak pisze Anna Garbolińska w "Rozmowy z użyciem głowy czyli ekonomia dla dzieci", jest integralną częścią naszego życia. Konieczność edukowania dzieci w tej dziedzinie dostrzegają również rodzice, dlatego Rada Rodziców naszej szkoły zgodziła się sfinansować zakup sześciu egzemplarzy tych książek. Dziękujemy!

Opiekun SKO: Krystyna Morzywołek