Zaloguj się

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych środków finansowych i chcesz z nich korzystać w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie, a posiadasz w Banku rachunek osobisty, idealnym rozwiązaniem jest kredyt odnawialny w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Jak to działa?


Najpierw korzystasz z własnych pieniędzy, a po ich wyczerpaniu do Twojej dyspozycji pozostają jeszcze środki z kredytu. Każdy wpływ na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, zaliczany jest na spłatę zadłużenia, powodując jednocześnie automatyczne odnawianie się kwoty limitu.
 
Szczegóły oferty:
  • forma kredytu: kredyt odnawialny w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, maksymalny limit kredytowy udzielany jest do wysokości 10-krotnych średnich miesięcznych wpływów na rachunek,
  • przeznaczenie:  na dowolny cel – sam decydujesz na co przeznaczysz pieniądze,
  • kwota kredytu: ustalana indywidualnie z Bankiem,
  • okres kredytowania: do 12 miesięcy, z możliwością automatycznego przedłużenia Umowy na kolejne okresy,
  • waluta: PLN,
  • spłata:  z każdego wpływu na rachunek odnawiając przyznany limit kredytowy o kwotę wpływu  
  • odnawialny charakter kredyt: każda wpłata na rachunek powoduje, iż odnawia się on o spłaconą część i może być wykorzystywany wielokrotnie w okresie ważności umowy kredytu

Szczegółowe informacje na temat kredytu uzyskasz w placówce Banku – lista na www.bs.limanowa.pl
 
 


Chcesz znać koszt kredytu?
Skorzystaj z kalkulatora kredytowego!


Kalkulator kredytowy, to proste narzędzie, które pozwala, dzięki prostym suwakom, zorientować się jaką ratę w przybliżeniu zapłaci Klient za daną kwotę kredytu w określonym czasie.

Korzystanie z kalkulatora jest bardzo intuicyjne. Wystarczy wpisać podstawowe informacje jak kwota kredytu i okres kredytowania, aby zobaczyć, ile będzie kosztowało nas pożyczenie pieniędzy.