Zaloguj się

W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie użycia płatności gotówkowych.

W naszym Banku mają Państwo do dyspozycji liczne formy bankowości elektronicznej: bankowość internetową, płatności PayByNet, płatności mobilne z wykorzystaniem telefonów z aplikacją Google Pay lub Planet Mobile, a także karty płatnicze. Płatności zbliżeniowe możesz realizować bez dotykania klawiszy terminala, bez kodu PIN do kwoty 100 zł.

Poprzez system eBankNet lub eCorpoNet bezpiecznie dokonają Państwo przelewu i zapłacisz za rachunki i uregulujesz wszelkie należności. Możesz też poprzez bankowość internetową zdalnie założyć lokatę terminową lub dysponować środkami na koncie oszczędnościowym i walutowym.

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo:
 

  • Płać kartami lub mobilnie w placówkach handlowych i usługowych – używając  funkcji zbliżeniowej.
  • Ograniczyć wizyty w placówkach bankowych do naprawdę niezbędnych.  W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo listę placówek znajdziesz TUTAJ.
  • Pieniądze wypłacaj z bankomatów, które na bieżąco zasilane są w gotówkę.
  • Zachowaj czujność - uważaj na wyłudzenia na koronawirusa, oszuści starają się wykorzystać sytuację.

 


Czy Twoje pieniądze w Banku są bezpieczne?

Tak, Państwa środki zdeponowane w Banku Spółdzielczym w Limanowej są całkowicie bezpieczne. Cały sektor bankowy działa w sposób stabilny, o czym informuje także w swoich komunikatach Narodowy Bank Polski. Bank realizuje wszystkie swoje podstawowe obowiązki, a wszelkie operacje bankowe przeprowadzane są bez zakłóceń.  Przeczytaj także: Dlaczego Twoje pieniądze w Banku są bezpieczne?