Zaloguj się

Przedsiębiorco jeżeli jeszcze nie skorzystałeś ze wsparcia w ramach Tarczy Finansowej PFR - sprawdź jak to zrobić!

„Bank Spółdzielczy w Limanowej jest bankiem z tradycjami, stworzonym po to, by służyć lokalnej społeczności. W trudnych czasach pandemii koronawirusa, nie zostaje obojętny i wspiera swoich Klientów, dlatego m.in. przystąpił do Programu Tarcza Finansowa PFR. Firmy, z którymi współpracujemy, mogą za pośrednictwem systemu bankowości internetowej eBankNet lub eCorpoNet, ubiegać się o subwencje. Cieszy fakt, że nasi Klienci od początku uruchomienia Programu, aktywnie z niego korzystają i już prawie 20 mln złotych, w ramach Tarczy, trafiło na konta przedsiębiorców. Mamy nadzieję, że udzielona pomoc pomoże przetrwać im trudny okres” - mówi Adam Dudek, Prezes Zarządu Banku.

Tarcza Finansowa PFR to program pomocowy realizowany w ramach Tarczy Antykryzysowej, finansowany przez Polski Fundusz Rozwoju, skierowany do polskich przedsiębiorstw, które ucierpiały w wyniku pandemii koronowirusa. Jej celem jest poprawa płynności firm, kontynuacja ich działalności oraz utrzymanie miejsc pracy.

Program skierowany jest do:
  •  mikrofirm, zatrudniających na dzień 31 grudnia 2019 r. od 1 do 9 pracowników (bez właściciela), których roczny obrót lub suma bilansowa nie przekracza 2 mln euro
  • małych i średnich firm, zatrudniających na dzień 31 grudnia 2019 r. do 249 pracowników, których roczny obrót za 2019 r. nie przekracza 50 mln euro lub ich suma bilansowa w 2019 r. nie przekracza 43 mln euro
  • dużych firm, zatrudniających na dzień 31 grudnia 2019 r. od 250 pracowników albo osiągających obrót roczny za 2019 r. powyżej 50 mln euro lub ich suma bilansowa w 2019r. przekracza 43 mln euro.
     
Firmy zatrudniające od 1 do 249 osób mogą składać wnioski o środki z programu pomocowego Tarcza Finansowa PFR w bankowości elektronicznej:
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i szukasz pomocy sprawdź warunki skorzystania z Programu. Wszystko o Tarczy Finansowej PFR  m.in. zasadach wsparcia, kalkulatorze subwencji, niezbędnych dokumentach potrzebnych do ubiegania się o wsparcie czy bezpłatnych szkoleniach -znajdziesz tutaj:
 


Zobacz także - Najczęściej zadawane pytania