Zaloguj się

10 czerwca poznamy szczęśliwców loterii promocyjnej AUTOLOKATA. Zapraszamy na Wielki Finał XIX edycji loterii, podczas którego czeka nas wiele atrakcji - występ Aleksandry Król oraz Kacpra Krzystań, a dla najmłodszych animacje, słodkości i konkursy z nagrodami.


 

Uroczysta gala, podczas której poznamy szczęśliwców
XIX edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA,
odbędzie się w piątek 10 czerwca 2022r. o godz. 16:00
w Limanowskim Domu Kultury.


W losowaniu biorą udział lokaty założone w terminie od 10.04.2021r. do 30.06.2021r. i utrzymane do 31.05.2022r. Wśród naszych Klientów, oprócz Citroena C3, rozlosowanych zostanie wiele wyjątkowych nagród takich jak: suszarka do prania, telewizor, ciśnieniowy ekspress do kawy, rowery, smartwatche, kosiarki, namioty czy odkurzacze.


Sprawdź szczegóły  AUTOLOKATA XIX EDYCJA
 
 

Finał XIX edycji loterii promocyjnej uświetni występ Aleksandry Król przy akompaniamencie Kacpra Krzysztań

 
Aleksandra Król 
Studentka Klasy wokalnej Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki rozrywkowej, oraz absolwentka klasy fortepianu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Limanowej. Uczestniczka licznych muzycznych przedsięwzięć, między innymi festiwalu "Starzy i młodzi, czyli Jazz w Krakowie”. Poza muzyką, studentka Prawa na wydziale Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. 


 
Kacper Krzysztań 
Student klasy gitary Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz absolwent klasy wokalnej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Wadowicach. Akompaniator oraz uczestnik licznych konkursów, między innymi laureat konkursu na najlepszą interpretację piosenki Piwnicy Pod Baranami "Ta nasza młodość". Dodatkowo, student Prawa na wydziale Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.  
Dodatkowo organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych: animacje, słodkości i konkursy z nagrodami. Już dziś ZAPRASZAMY na finał Autolokaty!

Źródło: Kwiat plik wektorowy utworzone przez pch.vector - pl.freepik.com

******


Bank Spółdzielczy w Limanowej zainaugurował kolejną edycję loterii promocyjnej AUTOLOKATA, w której nagrodą główną jest samochód osobowy Peugeot 208.  Warunkiem uczestnictwa jest założenie w okresie promocyjnym, tj. 01.04.2022r. do 31.07.2022r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2023r.  Losowanie nagród zaplanowano na 15 czerwca 2023r. 

Sprawdź szczegóły  AUTOLOKATA XX EDYCJA