Zaloguj się

Zbliżają sie wakacje, więc pomyśl o ubezpieczeniu siebie i swoich bliskich - tak na wszelki wypadek. Tylko teraz masz możliwość skorzystania z oferty specjalnej ubezpieczenia "Ochrona na każdy dzień - z nami zawsze pewnie!".

Nasz bank oferuje szeroki zakres produktów i usług, w tym kompleksowe ubezpieczenia, dostępne zarówno stacjonarnie w naszych placówkach, jak i wygodnie online poprzez naszych renomowanych partnerów, takich jak Superpolisa oraz Generali online. Aktualnie przygotowaliśmy specjalną ofertę ubezpieczenia dla klientów, którzy chcieliby podjąć z nami współpracę. Zapraszamy do skorzystania z oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów naszego banku – mówi Wacław Wiewióra, Wiceprezes Zarządu. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji dotyczących naszych produktów i usług, zachęcamy do kontaktu się z naszymi pracownikami.


 

Jak skorzystać z naszej oferty:

  • kup ubezpieczenie majątkowe, komunikacyjne lub na życie
            - w najbliższej placówce 
            - lub online na stronie internetowej banku
Oferta dostępna od 1.02.2024 r. do 31.12.2024 r.Nie trać wiecej czasu, skorzystaj z ubezpieczenia "Ochrona na każdy dzień - z nami zawsze pewnie" i zyskaj spokój umysłu, wiedząc, że jesteś odpowiednio chroniony.


Przeczytaj   Dlaczego warto się ubezpieczać?