Zaloguj się

Bank Spółdzielczy w Limanowej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dzięki zastosowaniu wielu praktycznych i nowoczesnych rozwiązań na stronie internetowej Banku, podnosi komfort użytkowania strony oraz skraca drogę dostępu do pożądanych informacji.

Kalkulator kredytowy, to proste narzędzie, które pozwala, dzięki prostym suwakom, zorientować się jaką ratę w przybliżeniu zapłaci Klient za daną kwotę kredytu w określonym czasie.

Korzystanie z kalkulatora jest bardzo intuicyjne. Wystarczy wpisać podstawowe informacje jak kwota kredytu i okres kredytowania, aby zobaczyć, ile będzie kosztowało nas pożyczenie pieniędzy.

Wypełnij formularz kredytowy


Na wysokość raty kredytu ma wpływ wiele zmiennych takich jak: wysokość kredytu, oprocentowanie, okres kredytowania, rodzaj rat (zmienne/stałe), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, oplata przygotowawcza. Po wybraniu odpowiednich parametrów kredytu mogą się Państwo skontaktować z nami poprzez formularz kredytowy. Pracownicy naszego Banku pomogą załatwić wszelkie formalności. Należy pamiętać jednak, iż ostateczną decyzję na temat zdolności kredytowej otrzymają Państwo po złożeniu wniosku kredytowego i jego analizie przez pracownika Banku. Szczegółową informację otrzymasz w placówkach Banku Spółdzielczego w Limanowej.