Zaloguj się

Bank Spółdzielczy w Limanowej był jednym ze sponsorów tegorocznego Festiwalu Śliwki, Miodu i Sera - cyklicznej imprezy, która wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń gminy Laskowa. Impreza z wieloma atrakcjami cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Tegorocznym obchodom Święta towarzyszyły takie wydarzenia jak: koncert Zespołu Lady Pank, konkurs kulinarny czy pokaz pirotechniczny. Dużą popularnością cieszyło się stoisko Banku Spółdzielczego w Limanowej. Wszystkim, którzy je odwiedzali, pracownicy Banku wręczali gadżety reklamowe i firmowe baloniki, a zainteresowanym ofertą ulotki reklamujące produkty i usługi Banku. Była to doskonała okazja do spotkań i rozmów z obecnymi jak i potencjalnymi Klientami, jak i szerzenia wiedzy na temat zalet bankowości spółdzielczej. Pracownicy banku udzielali fachowych informacji m.in. na temat rachunków bankowych i kredytów. Dodatkową atrakcją był konkurs ze znajomości bankowości. Uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami z logo banku.

Swoją obecnością na imprezie Bank zaznaczył, że jest mocno zaangażowany społecznie i integruje się z lokalną społecznością.