Zaloguj się

24 października 2019 r. o godzinie 17:00 w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej odbędzie się wernisaż wystawy pt. "Malarstwo i rzeźba''. Wydarzenie organizowane jest przy współudziale Banku Spółdzielczego w Limanowej.

Autorami prezentowanych prac są aż czterej artyści związani z limanowszczyzną: Bogusław Juszkiewicz, Mariola Kozioł-Rusnarczyk, Anna Rosiek i Marian Wójtowicz. Wszyscy czterej twórcy aktywnie działają w obszarze sztuk plastycznych. Ich prace były już prezentowane w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej, a i tym razem zaskoczą przybyłych gości innowacyjnymi pomysłami i świeżymi koncepcjami.

Bogusław Juszkiewicz
Niekonwencjonalne podejście Pana Bogusława do rzeczywistości, a czasem pełna abstrakcja sprawiają, że odbiorcy sztuki chętnie zatrzymują się przy pracach tego artysty.

Mariola Kozioł-Rusnarczyk
Autorka m.in. malowniczych pejzaży. Kolorystyka jej dzieł wprowadza odbiorcę w magiczny świat, zachowując przy tym pełen realizm.

Anna Rosiek
Z tym nazwiskiem wiąże się pytanie: to obraz czy fotografia? Tym razem artystka prezentuje się nam jako pełna pasji malarka. Fascynujące pejzaże Pani Ani, ale nie tylko, przyciągają wzrok jak magnes.

Marian Wójtowicz
Znane wszystkim miłośnikom sztuki wspaniałe rzeźby Pana Mariana wprawiały niejednokrotnie w osłupienie. Czy będzie tak i tym razem? Niewątpliwie! Warto dodać, że Pan Marian jest również pisarzem, liczymy zatem na "próbkę" literackiej twórczości goszczącego u nas artysty.

Gorąco zapraszamy. Wstęp wolny.