Zaloguj się

20 stycznia 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej przygotowali uroczystą akademię z okazji Dnia Babci i Dziadka, dając wyraz swojego szacunku i miłości dla swoich najbliższych.

Delegacja Banku Spółdzielczego w Limanowej w osobach: Marcin Kozdroń - Wiceprezes Zarządu, Andrzej Walasik - Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Kamienicy, Marcin Dziedzina - koordynator Punktu Obsługi Klienta w Mszanie Dolnej, miała przyjemność uczestniczyć w tej uroczystości.

Część artystyczną rozpoczęły najmłodsze dzieci, które z wielkim zapałem recytowały wzruszające wiersze oraz śpiewały piosenki. Starsi uczniowie wystąpili z Zespołem Regionalnym “Mali Zagórzanie”. W swoim bogatym programie zaprezentowali i odświeżyli pięknie zaśpiewane kolędy, pastorałki oraz tańce. Wszyscy artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a szanowni solenizanci ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.  Radość dostojnych gości była ogromna, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami.

To był wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków ukazują, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły za zaproszenie i aktywną współpracę z Bankiem w ramach SKO!