Zaloguj się

Tylko teraz wyjątkowa Promocja! Zrezygnuj z papierowej korespondencji i ciesz się rachunkiem za 0 zł. Bądź z nami EKO i pomóż nam chronić środowisko!

Jesteśmy świadkami zmian klimatycznych, które niosą za sobą poważne konsekwencje dla środowiska naturalnego, a tym samym dla ludzi. Czy jesteśmy wobec tego problemu bezradni? Czy nasze codzienne zachowania, styl życia mają znaczenie dla środowiska?
 
Każdy z nas ma wpływ na stan środowiska naturalnego!

Co możemy zrobić?
Przestrzegając kilku podstawowych i niewymagających dużego nakładu pracy zasad, przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Możemy m.in. segregować śmieci, oszczędzać energię, wodę czy papier.

Razem możemy więcej!
Ograniczając wykorzystanie papieru w Banku – chronimy lasy, która są „zielonymi płucami ziemi”. Zapraszamy Cię do włączenia się w akcję „Zrezygnuj z korespondencji papierowej – Bądź EKO”. 

Dodatkowo zyskujesz!
Klienci, którzy wybiorą kanał komunikacji elektronicznej z Bankiem, tj. wskażą adres mailowy, na który będą dostarczane m.in. zmiany regulaminów, taryf opłat i prowizji, tabeli oprocentowania – zostaną zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku przez okres 6 miesięcy!

Zobacz jakie to proste!
Wystarczy w okresie od 01.02.2020r. do 30.04.2020r. zgłosić się do najbliższej placówki Banku, wypełnić odpowiedni druk i cieszyć się brakiem opłaty za prowadzenia konta.

Dlaczego warto?
  • Los naszej planety zależy od nas samych. Naszymi codziennymi wyborami możemy wiele zdziałać.
  • Elektroniczna korespondencja nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska, ale jest szybsza, bezpieczniejsza i nigdy jej nie zgubisz.

Zachęcamy do skorzystania z promocji!


Pamiętaj rezygnując z papierowej formy korespondencji przyczyniasz się do ochrony środowiska, szczególnie lasów.  Bądź z nami EKO - pomóż nam chronić środowisko!