Bank Spółdzielczy

Leasing dla klientów prowadzących działalność gospodarczą

foto

Leasing dla Firm

 

Oferta Banku obejmuje finansowanie w formie leasingu środków trwałych, zarówno ruchomości jak i nieruchomości. Z myślą o Klientach, działających w różnych branżach i korzystających z usług Banku, opracowano wiele specjalistycznych rozwiązań, umożliwiających finansowanie potrzeb inwestycyjnych. Dzięki temu Bank wraz ze Spółką BPS Leasing zapewnia możliwość sfinansowania wszelkich potrzeb w zakresie finansowania inwestycji dla swoich klientów, niezależnie od tego czy będzie to prosty zakup środka trwałego czy długotrwały, wieloetapowy proces inwestycyjny.

 

Rynek leasingu ma ponad dwudziestoletnią historię w Polsce. Jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków usług finansowych w Polsce w ostatnich 10 latach. Leasing to główne, obok kredytu, źródło finansowania inwestycji pracujących w gospodarce.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Chcesz się z nami skontaktować? Jesteś zainteresowany wybraną usługą? Pozostaw swoje dane kontaktowe! Z miłą chęcią nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszelkie aspekty oferty naszego Banku.


Zamknij
 

Dlaczego warto?

 • Korzyści podatkowe
  /Opłata wstępna i raty leasingowe mogą stanowić w całości koszt uzyskania przychodu – korzyści podatkowe niedostępne w przypadku finansowania zakupu środka trwałego poprzez finansowanie kredytowe w efekcie przyśpieszenia amortyzacji podatkowej inwestycji.
 • Brak finansowania VAT
  /Leasingodawca (Finansujący) przejmuje na siebie finansowanie podatku VAT od zakupu przedmiotu. Podstawą kalkulacji rat leasingowych jest wartość netto przedmiotu leasingu.
 • Elastyczne struktury opłat
  /Możliwość dopasowania opłat leasingowych do założeń projektu inwestycyjnego poprzez ukształtowanie wysokości płatności rat leasingowych, opłaty wstępnej oraz wartości końcowej.
 • Tańsze usługi dodatkowe
  /Możliwość skorzystania z licznych rabatów oraz preferencyjnych stawek ubezpieczenia wynegocjowanych przez Leasingodawcę (Finansującego).
 • Brak obciążenia bilansu
  /Dla firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw typowa dla rynku transakcja leasingowa nie obciąża bilansu firmy - korzystający nie wykazuje zobowiązań leasingowych w bilansie.
 • Mniej formalności
  /Szybki i wygodny proces podpisywania umowy i przekazania przedmiotu leasingu. Leasingodawca (Finansujący) wyręcza Klienta w kontaktach z urzędem komunikacji, dostawcą oraz ubezpieczycielem.

Oferta produktowa obejmuje finansowanie

 • RUCHOMOŚCI nowych i używanych, w tym:

- maszyny, urządzenia, linie technologicznebr /- samochody osobowe,br /- samochody ciężarowe i dostawcze,br /- ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy,br /- autobusy, pojazdy, sprzęt specjalistyczny,br /- wyposażenie biurowe, sprzęt komputerowy,br /- urządzenia medyczne.

 • Podstawowe parametry umowy leasingu:

- wartość inwestycji – od 50 tys. zł netto,br /- okres leasingu od 2 do 8 lat,br /- opłata wstępna od 0%

 • NIERUCHOMOŚCI, w tym:

- obiekty biurowe,br /- hotele,br /- magazyny i centra logistyczne.

 • Podstawowe parametry umowy leasingu:

- wartość inwestycji – od 1 mln. zł netto,br /- okres leasingu do 10 lat,br /- opłata wstępna od 10%

 • Oferujemy również LEASING ZWROTNY, czyli:
 1. zakup przez spółkę leasingową majątku od Klienta/lilizawarcie umowy leasingu z Klientem
 2. wypłata gotówki Klientowi

 

 

Aby otrzymać?
 • Sam sprawdź jakie to proste – przyjdź do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Limanowej, złóż wniosek, podpisz umowę i korzystaj z leasingu kiedy tylko chcesz.
Dowiedz się więcej

Zadzwoń pod numer
naszej infolinii:
33 79 100

lub odwiedź jeden
z naszych oddziałów:
Lista Oddziałów

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zastrzeżenie karty

Program Rodzina 500+

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ